اجرای برنامه های پژوهشی در واحد

پژوهش و خلاقيت كليد تحول وپيشرفت است .

با حضور هيات رئيسه دانشگاه آزاد اسلامي لارستان  و اعضاي پژوهشي واحد،  جلسه اي به منظور اجراي هر چه بهتر برنامه هاي پژوهشي برگزار گرديد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا از لارستان، دكتر مهدي مهديزاده رئيس دانشگاه آزاد اسلامي لارستان با بيان اين موضوع كه پژوهش و خلاقيت كليد تحول و پيشرفت است، گفت: امروزه رمز بقاء در دنياي كنوني پژوهش است و اين موضوع بقدري با ارزش مي باشد كه موسسات علمي و دانشگاه ها هزينه هاي زيادي را صرف پژوهش مي نمايند.
وي ايجاد مركز رشدو فناوري در دانشگاه را مهم ارزيابي نمود و اظهار داشت: بي شك آنچه باعث رشد در واحد هاي دانشگاهي مي گردد توجه به امر پژوهش است و هفته پژوهش بهانه اي است تا ارزيابي گردد كه در مدت يك سال چقدر توانسته ايم در اين راستا حركت نماييم.
وي در خاتمه سخنان خود از تلاش دكتر سيروس فارسي معاون پژوهشي واحد و حسن امامي  مدير پژوهشي به جهت توجه به امر پژوهش تشكر نمود.
در ادامه  فارسي گزارشي از روند امور  پژوهشي  در واحد ارائه داد و سپس يادآور گرديد: در هفته اي كه گذشت نمايشگاهي از كتب تخصصي دانشگاهي و كتاب هاي عمومي با حضور 10 انتشارات داخل و خارج از استان در دانشگاه آزاد اسلامي لارستان  برگزار گرديد كه در اين نمايشگاه 845 عنوان كتاب مورد بازديد علاقمندان قرار گرفت و استقبال خوبي از اين نمايشگاه بعمل آمد.
وي تجليل از  پژوهشگران برتر واحد در دانشگاه را از جمله برنامه هاي هفته پژوهش دانست و يادآور شد: در اين هفته از اساتيد برتر پژوهشي نيز تقدير بعمل خواهد آمدو اسامي اساتيد در گروه هفت گانه به استان ارسال خواهد شد.
وي از برگزاري هفت سمينار علمي پژوهشي در دانشگاه خبرداد و گفت: با هماهنگي هاي صورت گرفته با اساتيد واحد، در هفته پژوهش سمينارها بصورت تخصصي وپژوهش محور  برگزار خواهد شد و برون داد هر سمينار به صورت مقاله در اختيار عزيزان قرار خواهد گرفت

   1395/9/15 09:22