اهداء خون پرسنل دانشگاه آزاد اسلامی لارستان

در جلسه هیات رئیسه واحد و با پیشنهاد رئیس اداره حراست دانشگاه، رئیس و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی لارستان در یک اقدام خداپسندانه با حضور در پایگاه انتقال خون شهرستان خون خود را اهدا کردند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان با بیان این نکته که اهدای خون اهدای زندگی است، یادآور شد: اهدای خون علاوه بر سلامت جسمی تاثیرات مثبت روحی دار د و این حرکت روحیه کمک و حس زیبای انسان دوستی را در فرد زنده نگه می‌دارد.

دکتر مهدی مهدیزاده ادامه داد: افراد بی‌شماری هستند که نیازمند به خون سالم هستند و امیدوارم این حرکت خداپسندانه قبول درگاه حق باشد و بتواندزندگی را به فرد نیازمند هدیه دهد.

رئیس واحد لارستان با بیان این نکته که در دهه فجر انقلاب اسلامی اینگونه حرکت‌ها باید نهادینه شود، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام (ره) خون تازه ای بود در کالبد انسان‌های آزاده دنیا و امروز بعد از 38 سال از پیروزی انقلاب اسلامی حلاوت و شیرینی آن برای همه ما تازگی دارد و ما از برکات این نظام مقدس بهرمند هستیم.

رئیس واحد لارستان با توجه به این موضوع که کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی لارستان در گرامیداشت برنامه های انقلاب پیشگام هستند، افزود: اصولا دانشگاه آزاد اسلامی خود از برکات این انقلاب است و کارکنان این مجموعه علمی در سراسر کشور همواره در تمامی عرصه‌های انقلاب اسلامی پیشگام هستند.

   1395/11/18 11:11