رئیس دانشگاه آزاد لارستان : لازمه مسئولیت، پاسخگوبودن است

رئیس دانشگاه آزاد لارستان:

لازمه مسئولیت، پاسخگوبودن است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: لازمه مسئولیت، پاسخگوبودن است و هر مسئولی باید در چارچوب قانونی و با شرح وظایف خود عمل کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لارستان،  مهدی زارع ظهر امروز در جلسه هم‌اندیشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان با بیان مشکلات پیش روی دانشگاه گفت: امروز زمان همدلی و تلاش مضاعف است و در این مرحله سخت باید با اتحاد و هم‌افزایی این دوره را به سلامت پشت سر بگذاریم.

وی افزود: اولویت اصلی ما توجه به امر آموزش و سطح کیفی آن است و در امتحانات پایان سال باید با همه دانشجویان با حفظ احترام و صبر در امور، برخوردی دوستانه و منطقی داشته باشیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان اظهار کرد: لازمه مسئولیت، پاسخگو بودن است و هر مسئولی باید در چارچوب قانونی و با شرح وظایف خود عمل کند و هر لحظه به این فکر باشد که باید پاسخگوی کارهای خود باشد.

زارع لازمه حرکت از این مرحله را همدلی و اتحاد همکاران و اطلاع از مشکلات و گره‌های موجود دانست و یادآور شد: بدون تردید هر جا همفکری و مساعدت باشد، موفقیت دست‌یافتنی‌تر خواهد بود و اگر کینه و کدورت‌ها در روابط کاری رخنه کند علاوه بر مشکلات قدیمی  بسیاری از مشکلات جدید هم ظهور خواهد کرد به وجود خواهد آمد و دست یافتن به  آینده‌ای روشن غیرممکن خواهد بود.

وی احترام به دانشجویان را بسیار ضروری و لازم دانست و گفت: به نحوی باید با دانشجویان برخورد شود که اولاً این احساس را داشته باشند که در محیطی علمی و در  ساختاری قانونی مشغول به تحصیل هستند و ثانیاً با تمام وجود احساس کنند که با آنان همانند اعضای یک خانواده برخورد می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان خاطرنشان کرد: با وجود مشکلات موجود با توکل به خداوند متعال و تلاشی که همه شما همکاران خواهید کرد، این مجموعه دانشگاهی می‌تواند به رشد و تعالی خود بیش از پیش  ادامه دهد و با برنامه‌ریزی‌های که در دستور کار قرار دارد، مشکلات مالی را با تلاش و دعای امام زمان(عج) حل خواهیم کرد.

زارع از تلاش‌های صورت گرفته در سازمان و استان در خصوص مشکلات مالی واحدها گفت و افزود: دغدغه مسئولان عالی کشور و استانی، عبور از این مرحله سخت است و با آینده‌نگری و دلسوزی عزیزان، ان‌شاءالله شاهد روزهای بهتر برای مجموعه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی خواهیم بود.


منبع :  روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان    1397/10/13 10:26