رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان : دستاوردهای نظام با تدوین و اجرای برنامه های تأثیر گذار بازگو شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان : دستاوردهای نظام با تدوین و اجرای برنامه های تأثیر گذار بازگو شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: باید با تدوین و اجرای برنامه‌های تأثیرگذار با کمترین هزینه، دستاوردهای نظام اسلامی را برای دانشجویان تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لارستان، مهدی زارع صبح امروز در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان با تأکید بر اهمیت مقوله فرهنگی و آموزشی در دانشگاه گفت: امروز غنای فرهنگی لازمه بالندگی مراکز آموزشی بوده و توجه به ابعاد روحی دانشجویان و آشنایی به امور دینی بسیار مهم و ارزشمند است.

وی در خصوص حجاب و عفاف دانشجویان، اظهار کرد: برای نهادینه کردن حجاب اسلامی در دانشگاه باید با ظرافت خاص عمل کرد تا خدای نکرده آبروی کسی خدشه‌دار نشود و اصولاً با توجه به سطح کیفی آموزشی، توجه به فرهنگ اصیل  اسلامی باید در دستور کار قرار گیرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان درباره اهمیت ویژه‌برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی عنوان کرد: امسال آغاز چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی است و  دشمن با هزاران ابزار اقتصادی و فرهنگی و رسانه‌ای خود به دنبال تحت تأثیر قراردادن پیروزی چهلمین سالگرد انقلاب است.

زارع تصریح کرد: در ۴۰ سال گذشته انواع و اقسام فشارهای روانی و اقتصادی خللی در اراده ملت و رهبری ایران در ادامه مسیر پرافتخار استقلال و آزادی وارد نکرده و نظام اسلامی با کمک مردم وفادار، عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی، دفاعی و حتی اقتصادی را فتح کرده است.

وی افزود: چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران برای ما مهم بوده و برهه‌ای حساس از تاریخ ایران اسلامی است که باید از این فرصت استفاده کرده و با تدوین و اجرای برنامه‌های تأثیرگذار و با کمترین هزینه دستاوردهای این نظام مقدس را برای دانشجویان تشریح کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان با بیان اینکه انقلاب اسلامی تجلی حاکمیت الهی است، مطرح کرد: دشمن با جنگ رسانه‌ای و استفاده از فضای مجازی با تمام توان سعی در انحراف افکار عمومی مردم و جوانان دارد؛ بنابراین باید با بیان حقایق و دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب با  شبیخون فرهنگی دشمن مبارزه کرد.

تشکیل کارگروه دهه فجر انقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان نیز از تشکیل کارگروه دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: امسال با توجه به اهمیت برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی از تمامی توان و استعدادهای واحد در این خصوص استفاده خواهد شد.

عبدالله عباسی در خصوص برنامه فرهنگی در دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: امسال نیز در این ایام، دانشگاهیان لارستان از محل‌های تعیین‌شده تا قبور مطهر شهدای گمنام آرمیده در این واحد دانشگاهی، پیاده‌روی خواهند کرد و در جوار این دو شهید گران‌قدر برنامه‌های ویژه‌ای برگزار خواهد شد.

وی از برگزاری مسابقات ورزشی جام دهه فجر خبر داد و اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در حوزه تربیت‌بدنی دانشگاه، این دوره از مسابقات با حضور دانشگاهیان انجام خواهد شد که مقدمات اجرایی آن در دستور کار قرار دارد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان از نشست تخصصی در دهه فجر انقلاب اسلامی، پیاده‌روی و ورزش صبح گاهی کارکنان در روزهای سه‌شنبه، مسابقه پیامکی انقلاب و امام، سخنرانی رئیس واحد در نماز جمعه شهرستان لارستان و چند برنامه دیگری فرهنگی در این ایام خبر داد.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان


   1397/10/19 10:07