معرفی دستاوردهای انقلاب موجب امنیت ملی و اقتدار ایران می‌شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت:

با معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی، عملاً امنیت ملی و اقتدار ایران اسلامی تقویت می‌شود.


مهدی زارع در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب شکوهمند اسلامی 
در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در لارستان اظهار کرد: از کارکنان فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان که در برگزاری هرچه بهتر این نمایشگاه به‌صورت شبانه‌روزی در بعد سخت‌افزاری و نرم‌افزاری تا پایان دهه مبارک فجر تلاش می‌کنند، باید قدردانی کرد.

وی افزود: تلاش‌ این عزیزان علاوه‌بر رضایت خداوند متعال، موجب خشنودی ارواح طیبه شهدا و روح ملکوتی امام راحل خواهد شد و حضور دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان در چنین حرکت‌های مفید و ارزشمندی، این مجموعه علمی را فعال‌تر و پویاتر از گذشته بین مردم ولایی شهرستان و نخبگان معرفی خواهد کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: اگر فعالیت‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی را برای مردم تشریح نکنیم، دشمنان قسم‌خورده انقلاب در تیرانا و حیفا و دیگر مراکز دروغ‌پراکنی جهانی با شایعه‌پردازی‌های تبلیغاتی، دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی را مخدوش خواهند کرد و در نهایت دسیسه‌های خود را عملی می‌کنند.

زارع با بیان این موضوع که هرچه ما در نمایش این دستاوردها از هنر تبلیغات مدرن و کارآمد بیشتر استفاده کنیم، دشمن زبون مستأصل‌تر از گذشته خواهد شد، ابراز کرد: با معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی، عملاً امنیت ملی و اقتدار ایران اسلامی تقویت می‌شود و امروز دستاوردهای موشکی، هسته‌ای و دیگر فعالیت‌ها در عرصه نانوتکنولوژی و پزشکی فقط بخش کوچکی از فعالیت‌های ارزشمند انقلاب اسلامی بوده که در مصداق شعار (ما می‌توانیم) تجلی پیدا کرده است.

وی افزود: پیشرفت‌های علمی ما در عرصه علوم دانشگاهی و در صنایع دفاعی به‌عنوان الگویی جذاب برای ملل ستمدیده و مستضعف جلوه‌گر شده است و ما اگر حس خودباوری را بین جوانان و دانشجویان تقویت کنیم، قطعاً آینده‌ای روشن‌تر پیش روی ما خواهد بود.

ماشا‌الله ثمری رئیس اداره برنامه‌ریزی فرمانداری ویژه شهرستان لارستان نیز با تشکر از تلاش کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی در برگزاری این نمایشگاه، خواهان ادامه همکاری این مجموعه علمی در سایر برنامه‌های شهرستان شد.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان

 

منبع :  روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان    1397/11/16 08:29