شهید حججی‌ها نشانه بارز قدرت اعتقادی جوانان انقلابی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان :

شهید حججی‌ را نشانه بارز قدرت اعتقادی جوانان انقلابی دانست و گفت: با وجود توطئه دشمنان، جوانان نسل چهارم بیدار هستند.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لارستان، مهدی زارع رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان به اتفاق امام جمعه شهر لار و دیگر  مسئولان شهرستان در مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در یکی از دبیرستان‌های لارستان شرکت کرد.

زارع در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در لارستان اظهار کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان قسم‌ خورده نظام جمهوری اسلامی با هر اتفاق بيرونی و درونی عنوان می‌کردند که انقلاب اسلامی ۶ ماه، یک يا دو سال ديگر سقوط می‌كند، اما ماه‌ها و سال‌ها گذشت و اين آرزوی ضد انقلاب برآورده نشد.

وی اضافه کرد: مهم‌ترین عنصری که انقلاب و نظام را در توفان‌های حوادث حفظ کرده، افکار بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی‌(ره)، وحدت کلمه و دعای امام عصر(عج) است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان عنوان کرد: افکار امام، چراغ پرنور و نقشه راه صالحان و مظلومان تاریخ بوده و خواهد بود و این افکار، حیات‌بخش جوامع اسلامی است.

زارع بیان کرد: انقلاب اسلامی موجب جهشی فکری و عقیدتی در منطقه و جهان شد که این جهش به مذاق قدرت‌های مستکبر و متجاوز خوش نیامد و علیه نظام اسلامی توطئه کردند.

وی مطرح کرد: مردم انقلابی ایران اگر چه در طول ۴۰ سال گذشته برای حفظ ارزش‌های انقلابی هزینه‌های کلانی داده‌اند؛ اما همیشه  در دفاع از  مرزهای جغرافیایی، فکری، عقیدتی و علمی،  هیچ‌گاه از آرمان‌ها و اهداف والای انقلاب و اسلام فاصله نگرفته‌اند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان یادآور شد: ملت انقلابی ایران با وجود سلایق مختلف سیاسی، متحدتر از گذشته پای آرمان‌های این انقلاب ایستاده‌اند و وظیفه داریم با انعکاس دستاوردهای مهم و ارزنده انقلاب به نسل جوان، این دسیسه دشمن را همچون گذشته ناکام بگذاریم.

زارع، شهید حججی‌ها را نشانه بارز قدرت اعتقادی جوانان انقلابی دانست و افزود: اگرچه دشمن با جنگ اقتصادی و رسانه‌ای به میدان آمده است، اما فرزندان و نسل چهارم انقلاب از همیشه بیدارتر و هوشیارتر است و امروز هرچه از این انقلاب می‌گذرد، به‌ همه ثابت می‌شود که اگر زمانی پای دفاع از ارزش‌های اسلام و انقلاب باشد، امثال شهید فهمیده در دامان این نظام  بسیار پرورش یافته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: بدون تردید این نظام در سایه مقام عظمای ولایت به دست صاحب اصلی خود امام زمان(عج) خواهد رسید و دشمنان اسلام و انقلاب باید بدانند که نظام باطل و کفر در نهایت از بین خواهد رفت و آنچه باقی می‌ماند، حاکمیت اسلام و حق است.

به گزارش خبرنگار آنا، در این مراسم از پوستر جشنواره سرود (آواها و نغمه‌های دانش‌آموزی) رونمایی شد. این جشنواره بهمن جاری با حضور ۶۰ گروه سرود دانش‌آموزی از شهرستان لارستان در دانشگاه آزاد اسلامی لارستان برگزار می‌شود.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان


منبع :  روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان    1397/11/16 08:36