رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان : تبلیغات هدفمند در جذب دانشجو سیاست دانشگاه آزاد اسلامی لارستان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت:

سیاست مدیران این دانشگاه تبلیغات هدفمند در جذب دانشجو و انضباط دقیق اداری مالی است.


به گزارش خبرنگار 
خبرگزاری آنا از لارستان، مهدی زارع عصر امروز در جلسه هم‌اندیشی با كاركنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان اظهار کرد: با توجه به تغییرات ساختاری مسائل مالی براساس تصمیمات مسئولان عالی سازمان مركزی، همه كاركنان باید علاوه‌بر احساس مسئولیت بیشتر، توجه لازم و كافی بر انضباط مالی و مدیریت هزینه‌ها داشته باشند.

وی ادامه داد: در این شرایط وظیفه همه ماست كه علاوه‌بر صرفه‌جویی و پرهیز از هرگونه اسراف و تبذیر، فضایی سالم را برای این مجموعه ترسیم كنیم و این دوره کوتاه را با حداقل هزینه‌های مادی و معنوی پشت سر بگذاریم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان اظهار كرد: از همه همكارانم می‌خواهم در سال آتی با توجه به اصل تكریم دانشجو، در جذب مخاطب نقش فعالانه‌تری ایفا كنند و اگر بتوانیم در فضای مجازی و حقیقی تعاملات خود را با دانشجویان بیشتر كنیم، قطعاً دانشگاه پربارتری خواهیم داشت.

زارع متذكر شد: با توجه به اینكه در سال‌های آینده بخش قابل توجهی از همكاران بازنشسته خواهند شد و بر اساس سیاست‌های كلان سازمان، احتمال جایگزینی آنان به‌دلیل چابك‌سازی نظام اداری نیز وجود ندارد، از همه پرسنل واحد انتظار داریم خود را برای پذیرش مسئولیت‌های دشوارتر آماده كرده و نقشی فعالانه‌تری برای برطرف‌کردن کاستی‌ها ایفا كنند.

وی خاطرنشان كرد: قطعاً چشم‌انداز آتی دانشگاه آزاد اسلامی، روشن و قابل تحسین خواهد بود به شرطی كه همه ما به وظایف محوله خود عمل كرده و باری از دوش همدیگر برداریم.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان


منبع :  روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان    1398/1/1 19:32