امام‌جمعه موقت لارستان:اهل‌بیت در همه فضایل با پیامبر اسلام(ص) شریک هستند

امام جمعه موقت لارستان گفت:

اهل‌بیت در همه فضایل با پیامبر اسلام شریک هستند به همین دلیل خداوند صلوات بر اهل‌بیت را همسان با صلوات بر پیامبر فرض کرده است.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لارستان ، حجت‌الاسلام‌ محمد رمضانی روز گذشته در مراسم جشنی که به‌مناسبت اعیاد شعبانیه و میلاد باسعادت امام حسین، امام سجاد و ابوالفضل عباس علیهم‌السلام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان برگزار شد با تبریک اعیاد گفت: فقط با اتصال به قدرت لایزال الهی است که می‌توان در جامعه و نیل به اهداف خرد و کلان موفق بود و عاقبت‌به‌خیر شد.

وی افزود: چه بسیار افرادی که در اوج موفقیت قرار داشتند؛ اما به‌دلیل متصل نبودن به تکیه‌گاه مطمئن الهی شکست‌خورده و افرادی که با وجود مشکلات متعدد با توسل به اهل بیت پیامبر و اتکا به قدرت خدا به اوج رسیدند.

امام‌جمعه موقت لارستان با برشمردن جایگاه رفیع اهل‌بیت در کسب معارف ناب اظهار کرد: اهل‌بیت در همه فضایل با پیامبر اسلام(ص) شریک هستند و به همین دلیل، خداوند صلوات بر اهل‌بیت را همسان با صلوات بر پیامبر در نمازهای واجب و مستحب، فرض کرده است.

عضو هیئت علمی دانشگاه با برشمردن فاکتورهای موفقیت، تلاش و کوشش را عامل موفقیت در کشورها و جوامع توسعه‌یافته دانست و خاطرنشان کرد: اگر می‌خواهیم جامعه‌ای اخلاقی، کامل و پیشرفته داشته باشیم، باید با تلاش مستمر و ایثارگرایانه به این امر مهم برسیم و سربار جوامع دیگر نباشیم.

به گزارش آنا، مراسم جشن میلاد خامس آل عبا با مداحی مداح اهل‌بیت در وصف سید و سالار شهیدان، سقای کربلا و امام سجاد(ع) پایان یافت.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان


منبع :  روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان    1398/1/26 08:56