رئیس دانشگاه آزاد لارستان: سپاه در قلب مردم ایران جای دارد

رئیس دانشگاه آزاد لارستان گفت:

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در قلب ملت ايران و ملت‌های آزاديخواه جهان جای دارد.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لارستان، به دنبال اقدام جنايتكارانه ايالات متحده آمريكا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ليست گروه‌های تروريستی، مهدی زارع استاد حقوق و روابط بين‌الملل دانشگاه آزاد اسلامی لارستان ظهر امروز  در جمع نمازگزاران دانشگاه آزاد اسلامی لارستان، اقدام اخير سردمداران نظام سلطه را محكوم كرد.

زارع اظهار کرد: اقدام غيرديپلماتيک و غيراخلاقی آمريكای جنايتكار، نه تنها از توان نظامی و محبويت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی كم نخواهد کرد؛ بلكه موجب خير و بركت و ايجاد وحدت و انسجام مردم و اتحاد ملی بیشتر خواهد شد.

وی ادامه داد: مردم ايران هنگامی كه پای دشمن مشترک و واحد در ميان باشد با انسجام ملی، نقشه‌های ياوه‌گويان بين‌المللی و منطقه‌ای را نقش بر آب می‌كنند.

استاد حقوق و روابط بين‌الملل دانشگاه آزاد اسلامی لارستان، اظهار كرد: سياستمداران خبيث صهيونيستی تلاش می‌كنند كه ترامپ نادان را به سمت جنگ با ايران اسلامی سوق دهند و هزينه‌‌های سنگين جنگ با ملت شجاع ايران را به دوش مردم آمريكا تحميل كنند.

زارع یادآور شد: سياستمداران بی‌كفايت آمريكا بدانند كه هزينه اصلی را در اجرا و نمایش این شیطنت، خود آنان پرداخت کرده و به حول و قوه الهی و با دستان چدنی خود، لحظه افول و سقوط قدرت پوشالی خود را تسریع خواهند کرد.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان متذكر شد: جمهوری اسلامی ايران در راستای سياست‌های ضداستكباری خود، اهرم‌های قدرتمند و بازوهای توانمند بسياری در منطقه و جهان دارد كه می‌تواند منافع استکباری نظام سلطه، متحدان و مزدوران منطقه‌اش را به خطر اندازد.

زارع تشریح کرد: همه ما با پيوستن به پویش ملی( ما سپاهی هستيم) به جهانيان اعم از دوست و دشمن اعلام می‌کنیم كه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در قلب ملت ايران و ملت‌های آزاد‌يخواه جهان جای دارد و اين نمايشنامه‌های نخ‌نما شده، تأثيری در اراده ملت، دولت و نيروهای مسلح  ندارد.

وی مطرح كرد: امروز به تبعيت از رهبر فرزانه خود، جز اتكا به قدرت الهی و توانايی‌های داخلی، به هيچ قدرت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری غير‌بومی دلخوش نمی‌کنیم و ايمان داريم كه دشمنان مردم و ايران اسلامی همانند گذشته و حال، خوار و زبون و در نهایت مأيوس خواهند شد.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان


منبع :  روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان    1398/1/26 09:27