زارع مطرح کرد: رسالت نخبگان در حفظ نمادهای فرهنگ‌ساز و فرهنگ‌محور

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: 

نمادهای فرهنگ‌ساز و فرهنگ محور باید توسط نخبگان و فرهیختگان مورد حراست و حفاظت واقع شود.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لارستان، مهدی زارع صبح امروز در نخستین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان اظهار کرد: انقلاب اسلامی ما برگرفته از فرهنگ علوی و اندیشه‌های ناب و غنی دینی ما بوده و تقویت و تحکیم این عقاید و باورها بر همه ما فرض و واجب شده است.

وی اضافه کرد: همه نمادهای فرهنگ‌ساز و فرهنگ‌محور باید توسط نخبگان و فرهیختگان مورد حراست و حفاظت واقع شود تا هجمه‌ها و سیاست‌های خصمانه دشمنان نتواند تأثیری در اراده پولادین ملت داشته باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان با بیان اینکه شایسته است در این چارچوب برنامه‌های فرهنگی را با هزینه‌های حداقلی انجام داد تا خلأ برنامه‌ها در شبیخون فرهنگی دشمن احساس نشود، عنوان کرد: این امر، مستلزم خلاقیت و دقت بیشتری است که ظرفیت خوب و نیروی انسانی مستعد با استعدادهای سرشار، ما را در این راستا یاری داده و در نیل به اهدافمان موفق خواهد کرد.

زارع، اجرای برنامه‌های شاد و متنوع مربوط به نیمه‌شعبان و روز استاد را از برنامه‌های شاخص این واحد دانشگاهی در روزها و هفته‌های آینده برشمرد و بیان کرد: تمرکز بر برگزاری مناسبت‌های ملی و آیینی با مشارکت مردم، مسئولان و خیّرین یکی از راهکارهای فائق شدن بر معضلات فرهنگی و اجتماعی است.

عبدالله عباسی معاون فرهنگی، دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان نیز با تشریح برنامه‌های سال گذشته حوزه خود، گفت: این معاونت درصدد است با همکاری و مشارکت نهادهای انقلابی و سازمان‌های مردم‌نهاد شهرستان، برنامه‌های متنوع‌تری را در سال جدید اجرا کرده و موجب امید و اشتیاق بیشتر در بین دانشگاهیان شود.

به گزارش آنا، در این جلسه چند دستور کار در زمینه اجرای برنامه‌های فرهنگی تصویب شد.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان

 

منبع :  روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان    1398/1/26 10:26